$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

DUVARLAR RENGARENK!

Görele Belediyesi tarafından yürütülen çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları kapsamında mahallelerde bulunan duvarlara resimler çizdirilerek, sanatsal bir çalışmayla kente estetik bir görünüm kazandırılıyor.

DUVARLAR RENGARENK!
  • 21.05.2019
  • 605 kez okundu
Reklam

Görele Belediyesi tarafından ilçede bulunan duvarlar üç boyutlu olarak boyanarak sanat sokağına dönüştürüldü. Belediye Başkanı Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, duvarları boyayarak sanat sokağına dönüştüren Görele Güzel Sanatlar Fakültesi 4. Sınıf öğrencilerimizden Ali Eroğlu ve Oğuzhan Kılıç’ı tebrik etti.

Öğrencilere boyama çalışmalarında yardım eden Erener, görsellikle alakalı çalışmalara önem verdiklerini söyledi. Sanatla anılan ilçemizi sanatsal çalışmalarla güzelleştirmeye devam edeceklerini belirten Erener, “Alt ve üst yapı çalışmalarımızla yenilediğimiz Soğuksu Mahallemizde bulunan duvarları boyayarak ayrı bir görsellik oluşturduk. Üniversiteli öğrencilerimizle adeta bu alanımızı sanat sokağına dönüştürdük. Sanatla anılan ilçemizi sanatsal çalışmalarla güzelleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ