$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Durum açıklanandan daha da kötü!

Başkan Karaahmet; “Şimdilik transfer yasağını açabilmemiz için ödemiz gereken borç 8 Milyon TL. Bugün belki FİFA’dan yine gelen temlikler olabilir. Bu rakam daha da yükselebilir. Bu takım benim değil” dedi

Durum açıklanandan daha da kötü!
  • 22.08.2020
  • 603 kez okundu
Reklam

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’da Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, önceki gün Türkiye Futbol Federasyonu’na gitti ve kara tabloyla yüzleşti. Burada yetkililerle görüşen Başkan Karaahmet, transfer yasağıyla ilgili ve temliklerle alakalı çok önemli bilgilere sahip oldu.

Transfer yasağının dün itibariyle geldiğini kaydeden Karaahmet, yine dün itibariyle transfer yasağını açılması için 8 Milyon TL’nin ödenmesi gerektiğini ifade etti.

AÇIKLAMA YAPACAK

Karaahmet, “Durum bize söylenen borçlardan daha kötü. Şimdilik transfer yasağını açabilmemiz için ödemiz gereken borç 8 Milyon TL. Bugün belki FİFA’dan yine gelen temlikler olabilir. Bu rakam daha da yükselebilir. Bu takım benim değil. Tüm Giresunluların. Herkes her şeyi bilecek. Bu borçları kamuoyuyla paylaşacağım.” dedi.

İŞTE BORÇLU FUTBOLCULAR

Çotanakların Ahmet Abed’e toplamda 1 milyon 200 bin TL, Djemausse Traore’ye 240 bin TL, Adama Ba’ya 2 milyon 138 bin TL, Miljan Skrbic’e 1 milyon 650 bin TL ve Hasan Ahmet Sari’ye 45 bin TL acil ödemesi gereken borcu olduğu öğrenildi. 20.08.2020 tarihi itibariyle Giresunspor’un SSK ve vergi borcunun da 250 bin TL olduğu bilgisine ulaşıldı. Giresunspor’un yeni transferlerine lisans çıkartabilmesi için bugün itibariyle ödemesi gereken toplam rakamın 5 milyon 207 bin 779 lira 40 kuruş olduğu görüldü. Bu rakamın gelmesi muhtemel yeni borçlarla birlikte kısa bir süre içerisinde 8 milyon TL’yi bulabileceği ifade edildi. Giresunspor’un eski oyuncularından Said Idazza’nın 260 bin Euro’luk alacağının da her an tahtaya düşebileceği öğrenildi. Yine William Sery’nin ve Çağlar Birinci’nin de alacaklılar listesinde olduğu edinilen bilgiler arasında.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ