$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

DUROĞLU ORTAK AKILLA YÖNETİLECEK

DUROĞLU ORTAK AKILLA YÖNETİLECEK
  • 18.01.2019
  • 750 kez okundu
Reklam

Ak Parti Duroğlu Belediye Başkan Adayı İç Mimar İbrahim Dere “ Beldemizi hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz, kavgamız, alın terimiz ve tek derdimiz Duroğlu olacaktır” dedi.

“Eserleri ile anılmak üzere” Belediye Başkanlığı görevine talip olduğunu, halka hizmet hakka hizmet düsturundan kesinlikle ayrılmayacağını, şeffaf ve birleştirici bir yönetim sergileyeceklerini ifade eden Ak Parti Duroğlu Belediye Başkan Adayı Dere sözlerini şöyle sürdürdü;

“2009 yılında yapılan Mahalli idareler seçimlerinde AK Belediyecilikle tanışan ve Belediye Başkanımız Sayın Murat Kılıçaslan’ın büyük gayretleri ve çalışmalarıyla artık Türkiye’nin tanıdığı Beldemize hizmet için Belediye Başkanlığı görevine talip olduk. Sayın Cumhurbaşkanımız, Bölge Milletvekillerimiz, Parti yöneticilerimizin teveccühüyle Belediye Başkan Adaylığı görevi tarafıma tevdi edilmiştir.

Allah nasip eder, Belde halkımız ve hemşerilerimiz teveccüh gösterirse de Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanacak ve beldemizde sürdürdüğümüz hizmet kervanımızı daha üst seviyelere çıkaracağız.

Önümüzde 2,5 aylık bir seçim süreci bulunmaktadır. Bu süreç zarfında tüm hemşerilerimizi tek tek ziyaret ederek, projelerimizi ve Beldemize kazandırmak istediğimiz hizmetleri tek tek anlatacağız.

Seçim süreci içerisinde Belediye Başkanımız Murat Kılıçaslan, Belediye Başkan Aday Adaylarımız, Belediye Meclis üyelerimiz, Belde teşkilatımız, İl Teşkilatımız ve Milletvekillerimizle el ele birlik ve beraberlik içerisinde seçim dönemini geçirecek ve 31 Mart gecesi Duroğlu Beldemizde yeni bir rekora imza atarak seçimleri kazanacağız.

Görev süremiz içerisinde gün gelecek Belde halkımız önünde hesap vereceğimizi, gün gelecek hak vaki olunca yüce yaradan önünde hesap vereceğimizi hiçbir zaman unutmayacağız.

Kutlu bir yola çıkıyoruz, bu yolda kendimi sizlere, sizleri Allah’a emanet ediyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ