$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

DURMUŞ: KÖYLERE ADİL BİR HİZMET İÇİN ADAYIM

DURMUŞ: KÖYLERE ADİL BİR HİZMET İÇİN ADAYIM
  • 16.03.2019
  • 509 kez okundu
Reklam

MHP İl Genel Meclisi Üyesi adayı Durmuş, köylere adil bir hizmet için aday olduğunu ifade ederek, “Bilindiği üzere zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Dolayısı ile köylerimize hizmet sunmak oldukça zor ama biz bu zorluğu aşmak için göreve talibiz. Önceliğim; köylere hizmet götürme noktasında eşit davranacağız. Hiçbir taraf gözetmeden, köylere adil hizmet için elimden gelen her şeyi yapmaya gayret edeceğim. KÖYDES ödenekleri ve özel idarenin kendi bütçe ödenekleri köylerin ihtiyacına göre adil bir şekilde dağılımın yapılabilmesi ve hizmetin adil bir şekilde götürülmesi için elimden gelen çabayı göstereceğim. Birilerinin hatırı, torpili artık geçmeyecek. Bu konuda kimden ve nereden haksız talep gelirse gelsin adaletten, dürüstlükten ve eşitlikten ayrılmayacağım.  Zorlandığım konuları önce adaleti ve dürüstlüğü ilke edinen partime, ilgili yerlere, gerekirse Sayın Cumhurbaşkanımıza ileteceğim ve halkımla paylaşacağım” değerlendirmesinde bulundu.

Birinci amaçlarının halka hizmet olduğunun altını çizen Durmuş şunları kaydetti;

“Halka hizmet makamı olan bu kutsal göreve layık görülmem halinde gidilmedik tek bir köy- mahalle, girilmedik tek bir gönül, dinlemedik tek dert kalmayana kadar durmadan koşacağım. Derdim yalnızca yolların asfaltlanması değil, o asfaltı ekonomik kaygıları olmayan refah seviyesi yükselmiş toplumların kullanımına açmak olacaktır. İnşallah muhtarlarımızla birlikte el ele, gönül gönüle mahalle mahalle, köy köy müstakil çalışmalar yapacağız. Köylümüzün kolektif aklıyla yerinde çözümleri, ekonomik uygulama ve projeleri hayata geçireceğiz.

Benim amacım hiçbir zaman makam mevki değil, Giresun halkımıza hizmet etmektir. Bu noktada üzerime düşen görev ne ise yapmaya hazırım. İl Genel Meclis Üyesi olmam halinde bölgenin sorunlarını İl Genel Meclisi’nde çözüme kavuşturmak için var gücümle çalışacağım.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ