$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

DURMUŞ: DAVAMIN VE HALKIMIN HİZMETİNDEYİM

MHP İGM Üyesi Adayı Durmuş; “Milletin efendisi olduğu kabul edilen köylümüze ve köylerimize hizmet için yola çıktım” diyerek Giresunlulardan destek istedi.

DURMUŞ: DAVAMIN VE HALKIMIN HİZMETİNDEYİM
  • 01.03.2019
  • 416 kez okundu
Reklam

MHP Giresun İl Genel Meclis Üyesi Adayı Şaban Durmuş, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde MHP tarafından İl Genel Meclisi Üyeliğine Aday olarak belirlendim. Öncelikle beni bu kutsal göreve layık gören İl Bakanımız Sayın Ertuğrul Gazi Konal’a, Merkez İlçe Başkanımız Uğur Yiğit’e ve parti yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Durmuş, “Yaklaşık 45 yıldır davamın ve halkımın hizmetindeyim. Giresun sevdalısı olarak ve mesleğim gereği köylümüzün dertlerini ve köylerimizin sorunlarını yakinen biliyorum. Köylerimizin kalkınması ve köylümüzün refah seviyesinin yükselebilmesi için bu göreve talip oldum. Köylerimize en güzel hizmeti götürerek köyde yaşayan halkımızın yaşam standartlarının yükseltilebilmesi dolayısıyla köyden kente göçün geriye dönük işlettirebilmesi ana hedefimiz olacaktır. Bu göreve makam, mevki veya menfaat için talip olmadım. Sorunları yerinde tespit etmek amacıyla her yıl en az bir defa olmak üzere tüm köylerimizi ziyaret edeceğim. Çözümü için de bürokrasi ile uyum içinde canla başla çalışacağım. Ülkemizin beka sorunun olduğu bugünlerde her türlü sorunların çözümü için Giresunlulara saygılarımı sunarak desteklerini bekliyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ