$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Dr. Elif Uysal uzman oldu!

Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Uzmanlık Öğrencilerinden Dr. Elif Uysal, uzmanlık sınavını başarı ile vererek, uzmanlık ünvanı alan ikinci hekim oldu.

Dr. Elif Uysal uzman oldu!
  • 03.09.2020
  • 357 kez okundu
Reklam

Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimini alan Dr. Elif Uysal’ın sınavı Tıp Fakültesi Dekanlık binasında gerçekleştirildi.

Dr. Elif Uysal; Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Canan Çelik İçen, Hastane Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Ahmet Karagöz, Dr. Öğr. Üyesi Fazıl Kulaklı, Dr. Öğr. Üyesi İlker Fatih Sarı, Dr. Öğr. Üyesi Nurçe Çilesizoğlu Yavuz ve Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr. İlker İlhanlı’dan oluşan jüri tarafından başarılı bulunarak uzman olma hakkını kazandı. Prof. Dr. A.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Atilla Çıtlak ve yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ekiz ve Dr. Öğr. Üyesi Fazıl Kulaklı da, Dr. Elif Uysal’ın uzmanlığını kutladılar.  Başhekim Çıtlak, “İşbirliği ve uyum içerisinde çalışarak sayın rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’ ın desteğiyle çok daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%