$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Dış cephe giydirme projesinde son aşamaya gelindi

Giresun Belediye Başkanı Aytekin  Şenlikoğlu’nun geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısında müjdesini verdiği dış cephe giydirme projesinde son aşamaya gelindi.

Dış cephe giydirme projesinde son aşamaya gelindi
  • 02.09.2019
  • 633 kez okundu
Reklam

İlk etapta Bulancak Durağı ve Keşap Durağı arasında ki bölgede yapılması planlanan proje, ilerleyen günlerde  genişletilerek şehrimizin diğer bölgelerinde de yapılması planlanmaktadır.

Mimarlar Odasında gerçekleşen görüşmede projenin teknik bilgileri hakkında bilgi alan Başkan Şenlikoğlu projenin kısa süre içerisinde hayata geçirileceğini söyledi.

Başkan Şenlikoğlu konu hakkında yaptığı açıklamada; ‘’Şehrimizin güzelliğine güzellik katmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öncelikle projenin ilk etabını tamamlayacağız. Daha sonrasında projeyi genişleterek şehrimizi görsel açıdan güzelleştirmeyi hedefliyoruz. Proje mali bakımdan belediyemize bir yük getirmeyecek. Bakanlıktan alacağımız destek ile birlikte bu projeyi gerçekleştireceğiz. Çalışma arkadaşlarımız konu ile ilgili kapsamlı çalışmalarına devam ediyorlar. Biz de konu hakkında fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldik. Gerçekleştireceğimiz bu projenin Giresun’umuza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Mimarlar Odasında gerçekleşen toplantıya Başkan Şenlikoğlu’nun yanı sıra Mimarlar Odası Başkanı Gökhan Göksu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Vekili Salih Özdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Şerafettin Vurgun, İmar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Meclis Üyesi Grup Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, MHP Belediye Meclis Üyesi Grup Başkanı Gökhan Bozalioğlu, Plan Proje Müdürü Selim Özgürel, AK Parti Meclis Üyeleri Serdar Demirkan ve Emrah Altıyaprak, MHP Meclis Üyesi Dursun Öztürk katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%