$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

DİKKAT FÜZE ATIŞI VAR!

DİKKAT FÜZE ATIŞI VAR!
  • 14.03.2019
  • 496 kez okundu
Reklam

Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı 58’inci Topçu Tugay Komutanlığı tarafından 18 Mart – 05 Nisan 2019 tarihleri arasında MSB Sinop Atış Alanı (Test Merkezi)’ndan, NOTAM-NOTMAR sahası ve süresi içerisinde belirtilen hedeflere roket ve füze atışları icra edilecek.

Gerçekleştirilecek roket ve füze atışı nedeniyle Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığıyla ( Deniz ve İçmesular Düzenleme Genel Müdürlüğü), Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Sinop Valilikleri ve Sahil Güvenlik komutanlığı uyarılarak atış faaliyetlerinin emniyetli bir şekilde icra edilmesi; herhangi bir can ve mal kaybına neden olunmaması maksadıyla 18- Mart-05 Nisan 2019 (toplam on dokuz gün) tarihleri arasında, sabah 07.00’dan akşam 18.00’e kadar Sinop’tan (Sinop Test Merkezinden) Doğu Karadeniz’e doğru (Samsun’dan Trabzon’a kadar) yer alan bölgede liman çıkışı yapacak teknelerin uyarılması ve söz konusu tarih ve saatlerde balıkçıların denize açılmamalarına yönelik olarak balıkçı barınakların bilgilendirilerek, gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması istendi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar dinlen dedi ki:

    Reis, yol yaptın hastane yaptın iyide hoşta… ithal patates,soğan ne? boş tencere ,boş file… işsizlik ne? sandıkta bunları aklıma getirip oy atacağım… biraz ak parti kenarda dinlensin….

YORUM YAZ