$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

DEVLET BABA VATAN ANA

Alpcan SAKAL
Alpcan SAKAL
  • 15.12.2018
  • 817 kez okundu

Türkler, devlete ‘baba’, vatana ise ‘ana’ derler.

Şimdi duygudaşlık yapalım ve kendi öz ana ve babamıza küfretmek, arkalarından iş çevirmek ya da onları yok etmek ister misiniz?

Kim ister ki?

Onların varlığını bile savunup koruyan devlet baba ve vatan ana iken neden bu iki unsur için bunu istemiyorsunuz?

Daha sonra da toplum içerisine karıştığınızda ise ‘Ben Türk’üm’ diyorsunuz…

Sizin Türklük diye bahsettiğiniz şey göstermelik, yalancı ve benliğinize işlememiş bir karakteristik eksikliktir.

Bilakis Türklük bir ırk adı değil millet adıdır. Bundan dolayıdır ki devlet baba ve vatan ana, kendi sınırları içerisinde olan hiç bir ırkı ve dini hor görmemiş ve ayırt etmemiştir.  Sizler bunu ırk olarak algılayıp, yalanlara inanıp devlet kurma halindesiniz veya iktidarı devirmek için her şeyi yapan zavallılarsınız…

Bizler bu rejimde, sevdiğimiz veya sevmediğimiz kesimler tarafından yönetiliyor olabiliriz ancak o makamın ve mevkiinin saygınlığının da zedelenmemesi için canımızı veririz.

Sizin için paranın ve canın çok kıymeti olabilir ama gerçek Türkler için söz konusu vatan olduğunda canımızı vermek bizim için keyif ve vefa borcudur.

Çünkü

Bizim Türklüğümüz ne 100 yıllık ne de 1000 yıllık… Bizim Türklüğümüz resmi olarak Asya Hunlarından süregelen 2240 yıllık bir Türklük ve anlayıştır.

Bu anlayışı ve liyakati bilmeyenler ancak konuşur ve boş bakarlar. Baktıkları zaman her şeyi görürler ancak çözüme gelince ses çıkarmazlar. Onların devekuşuna benzetmek gerek… Gözleri beyinlerinden büyük ve başlarını kuma sokunca saklandıklarını sanıyorlar (!)

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ