$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Deva Partisinden Şenlikoğlu’na ziyaret

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVAPARTİSİ)  Giresun İl  ve merkez ilçe yönetimi Giresun  Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ‘na ziyarette bulundu.

Deva Partisinden Şenlikoğlu’na ziyaret
  • 06.10.2020
  • 559 kez okundu
Reklam

Ziyarette Şenlikoğlu ’Türkiye demokrasisine yeni bir  heyecan getiren  DEVA PARTİSİ  il başkanı  Sn. Özgür OKUSAL’ a ve teşkilatına hayırlı olsun dileklerini iletti ve başarılar diledi.’’

Göreve geldikten sonra şehir için vaat ettiği projeleri tek tek hayata geçirmek için çalıştığını kaydeden Şenlikoğlu, son olarak almış olduğu yeni makinalarla şehrin alt yapı sorununu çözmeye çalıştığını, şehrin kanalizasyon ve alt yapısının emarını çekerek, yer altının haritasını oluşturduklarını belirterek, yapılan bu işlem sonrası çıkan arızalar da lokal olarak arızanın tespit edilerek şu an olduğu gibi ufak bir arıza nedeni ile birkaç bölgenin mağduriyet yaşanmayacağını belirtti.

Sahil bandında ise düzenlemelerin yapılarak önümüzdeki yaz işletmeler için ihale yapılacağını ve vatandaşlarımızın daha yaşanır bir Giresun’a kavuşacaklarını belirtti.

DEVA PARTİSİ İl başkanı Sn. Özgür Okusal  ise ‘’ Giresun  Belediyesinin son bir yılda yaptığı hizmetlerini olumlu gördüklerini, belediyenin yapmayı planladığı hizmetlerin ve projelerin  DEVA PARTİSİ olarak sonuna kadar takipçisi olacaklarını ve gerekli desteği vereceklerini belirtti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%