$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Deva Partisi sahaya indi

Deva Partisi Giresun İl Başkanı Özgür Okusal, dün Ada Cafe’de düzenlediği basın toplantısında, İl ve Merkez İlçe yönetim kurullarını tanıttı.

Deva Partisi sahaya indi
  • 09.09.2020
  • 555 kez okundu
Reklam

Okusal, yaptığı açıklamada, güçlü bireylerin güçlü bir toplumu, güçlü bir toplumun da güçlü bir devleti oluşturduğunu belirterek, “Hedefimiz, kuvvetler birliği değil, kuvvetler ayrılığına dayalı güçlü ve bağımsız birer yasama, yürütme ve yargı erki tesis etmektir. İfade özgürlüğü, düşünen toplum, kamu kaynaklarının etkin ve verimli bir şekilde kullanılması ve kamu harcamalarında şeffaflığın ve hesap verilebilirliğin sağlanması en büyük amaçlarımızdan biridir” dedi.

Ali Babacan liderliğinde yola koyulduklarını aktaran Okusal, “Giresun halkının büyük desteğiyle 30 gün gibi kısa bir sürede 21 kişiden oluşan il yönetimi ve merkez ilçe başta olmak üzere Bulancak, Keşap, Görele, Tirebolu, Şebinkarahisar ve Alucra ilçelerinde teşkilatlanarak siyasi Partiler Kanunu’na göre seçime katılma yeterliliğini yerine getirdik. Diğer ilçelerimizde de teşkilatlanma çalışmalarımız ivedilikle devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%