$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

DERELİ ANAOKULUNDA GÖRKEMLİ YARIŞMA

DERELİ ANAOKULUNDA GÖRKEMLİ YARIŞMA
  • 07.12.2018
  • 759 kez okundu
Reklam

Dereli Anaokulunda  “ Sağlıklı Meyve Tabağı “ sunum yarışması gerçekleştirildi.

Beslenme Dostu Okul Kategorisinde ki faaliyetlerini muazzam bir şekilde yürüten Dereli Anaokulu “Sağlıklı Tabak” yarışması düzenlendi.

Amacı sağlıklı yiyeceklerin kombinasyonu ve sunumu olan yarışma, amacının dışına taşarak görsel bir şölene dönüştü

Dereli  Anaokulu’nda veliler arasında yapılan “Yaratıcı Sağlıklı Meyve Tabağı Sunum” yarışmasına Halk Eğitim Müdürü, Okul Müdürü Berna SAĞIROĞLU, Papatyalar sınıfı Öğretmeni Çiğdem Gürsu , Laleler Sınıf Hava AYDIN ve veliler katıldı.

Papatyalar Sınıfı Anaokulu Öğretmeni Çiğdem GÜRSU  yaptığı konuşmada “ Bu yarışma deneyimlerinizi arttırdı, becerememekten, başaramamaktan korkmayanlar hedeflerine yürüyebilir. Israr edin başaramayınca bir daha deneyin.Burada en öenmli amacımız çocuklarımıza meyveyi sevdirmek.Aynı zamanda aileleriyle birlikte etkinlik yapmalarına vesile olmak.Programda emeği gecen başta okul müdürümüz Berna SAĞIROĞLU olmak üzere herkese teşekkür ederim “ dedi.

Bu tür etkinliklerine ara ara yapılacağını belirten Dereli Anaokulu Müdürü Berna SAĞIROĞLU, “Yaptığımız yarışma oldukça yoğun ilgi gördü. Anneler burada okulumuzda okuyan çocuklarıyla beraber Meyve Tabağı yaparak zaman geçirdiler. Bir birinden güzel etkinliklerimiz ara ara devam etmektedir. Bugünde burada anneler arası Sağlıklı Meyve Tabağı Yarışması düzenleyerek hem annelerimizi bir araya getirdik hem de çocuklarımızın anneleriyle bir arada okulda etkinlik yapmalarını sağlamış olduk. Bizler bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Unutmayalım ki çocuklar bizlerin geleceğidir” ifadelerini kullandı

Puanlamanın sonucunda ilk üçe giren velilere çeşitli hediyeler verilerek ikramlar eşliğinde program sonlandırıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ