$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Denetimlere bizzat katıldı!

Giresun Valisi Enver Ünlü, İçişleri Bakanlığımızın talimatlarıyla 81 il ve ilçelerinde gerçekleştirilen Koronavirüs denetimleri kapsamında öğleden önce ve öğleden sonra gerçekleştirilen kontrol ve denetimlere katıldı.

Denetimlere bizzat katıldı!
  • 09.08.2020
  • 373 kez okundu
Reklam

Vali Ünlü, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal ile birlikte öğleden önce Giresun Merkez Gazi Caddesi üzerinde bulunan işyerlerinde, öğleden sonra ise Cemal Gürsel Caddesi ile Tabaklar Sokak üzerinde bulunan iş yerlerini ziyaret etti. İşyeri sahiplerini ve vatandaşları; temizlik, maske ve sosyal mesafe konusunda uyaran Vali Ünlü, denetimlerin amacının rehberlik edici ve bilinçlendirmeye yönelik olduğunu ifade ederek, bu tür denetimlerin zaman zaman gerçekleştirileceğini belirtti.

Cadde ve sokaklarda karşılaştığı vatandaşlarla ve ziyaret ettiği esnaflarla yakından ilgilenerek bol bol sohbet eden Vali Ünlü, “Sağlığımız için hepimiz için mutlaka temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyalım” uyarısında bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%