$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

DEĞİŞİM BİTTİ GELİŞİM BAŞLIYOR

DEĞİŞİM BİTTİ GELİŞİM BAŞLIYOR
  • 02.04.2019
  • 742 kez okundu
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Duroğlu Belediye Başkan adayı olarak girdiği seçim yarışında rakiplerine büyük oranda fak atarak yeni Belediye Başkanı olan Halil Çetin teşekkür etti.

31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum diyen Çetin; “Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel Beldemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilincindeyiz. Vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle,   işimiz  Hizmet, Sevdamız Duroğlu olacaktır.

Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, Duroğlu’nun hizmetkârı olarak, iyi ve kötü günde Belde halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.

Beldemizi, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir Belde oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek,  problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.

Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, selam ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum”.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%