$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

DAVETLERİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Giresun Belediyesi Başkanı Kerim Aksu, vatandaşlarla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

DAVETLERİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ
  • 10.11.2018
  • 1.540 kez okundu
Reklam

Malpazarı mevkiinde bulunan ve çoğunlukla inşaat işçilerinin toplanma merkezi olan bir çay ocağına davet edilen Başkan Kerim Aksu burada vatandaşlar ile bir araya geldi.

Bu zamana kadar yapılan ve yapılacak olan belediye çalışmaları hakkında da vatandaşlara bilgi veren Aksu; İnsanları ile güzelleşen, her geçen gün modern ve gelişen bir şehir olan Giresun için çalıştıklarını kaydetti.

Düzenlenen kahvaltı programına katılan Başkan Aksu şunları söyledi; “Geleceğini emeği ve bileği ile kazanan işçi kardeşlerimizle bir arada olduk. Hazırladıkları kahvaltı programına bizleri davet ettiler. Bir arada kahvaltı yapıp, hatırlarını sorduk. Bizlerden yapmamızı istedikleri konular üzerine konuştuk. Fikir alış verişi yapıp, taleplerini dinledik. Bizleri sofralarına davet eden ve buraya katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.”

Başkan Aksu, yaklaşık bir saat süren kahvaltı programının ardından bölgeden ayrılmadan önce, sabah iş yerlerini açan cadde üzerindeki esnaflara da uğrayıp hayırlı işler dileğin bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ