$ DOLAR → Alış: 7,66 / Satış: 7,69
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Cumhuriyet yürüyüşünde buluşalım…

Giresun, Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümünde Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle donatıldı. Cadde ve sokaklar adeta kırmızı-beyaz renge büründü. Başta Giresun Belediyesi olmak üzere üstgeçitlere ve bazı binalara dev Türk bayrakları ve Atatürk posterleri asıldı.

Cumhuriyet yürüyüşünde buluşalım…
  • 29.10.2019
  • 294 kez okundu
Reklam

Cumhuriyetin 96. Yıldönümü Giresun Belediyesi tarafından coşkuyla kutlanacak. Bu akşam saat 18.00 da Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu öncülüğünde “Bayrağını al, bu coşkuya sende ortak ol” sloganıyla cumhuriyet yürüyüşü gerçekleştirilecek. Yeniyol Çotanak İlkokulu mevkiinde başlayacak olan yürüyüş Atatürk Meydanında son bulacak. Yürüyüşün ardından Atatürk Meydanında saat 19.30 da Efor Grubu tarafından bir konser verilecek. Öte yandan Cumhuriyet Bayramı nedeniyle başta caddeler olmak üzere, şehrin birçok yeri ve sahil yolu güzergahı boyunca bulunan tüm üst geçitler, Türk bayrakları ve Atatürk posteri ile süslendi.

Başkan Şenlikoğlu, Cumhuriyet yürüyüşüne tüm Giresunluları davet ederek, “Bu aziz millet kararlı duruşuyla, ülkemizi ele geçirme düşüncesi içerisinde olanlara nasıl o gün fırsat vermediyse, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içinde kenetlenerek 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlara da fırsat vermedi, bugün terör örgütlerine de fırsat vermiyor ve yarın da bu vatan üzerinde en küçük hesabı olanlara da fırsat vermeyecektir” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ