$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

ÇPAL ÖĞRENCİLERİ AVRUPA STAJINI TAMAMLADI

Espiye 75.yıl ÇPAL bünyesinde bulunan Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı öğrencileri, AB Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen “Palyatif Bakım Hizmetlerinde Avrupa Stajı” konulu projesinin I. Akışını tamamlayarak yurda döndü.

ÇPAL ÖĞRENCİLERİ AVRUPA STAJINI TAMAMLADI
  • 04.03.2019
  • 678 kez okundu
Reklam

Okul Müdür yardımcısı Şeref BAŞOĞLU’nun öncülüğünde Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanından 7 öğrenci, Portekiz’in Braga şehrinde Hasta ve Yaşlı Bakım merkezlerinde , huzurevlerinde 15 gün staj yaptılar. Stajlarını başarıyla tamamlayan öğrenciler Europass belgeleri ile sertifika almaya hak kazandılar.

75.yıl ÇPAL Müdür yardımcısı Şeref BAŞOĞLU:” Faydalı bir proje çalışması yaptık. Öğrencilerimize önemli katkıları oldu. Öğrencilerimiz önemli mesleki deneyim kazandılar. Ayrıca staj sonunda aldıkları Europass belgeleri ile sertifikalar ileride iş yaşamlarında önemli avantajlar sağlayacak onlara. Keşke imkan olsa da tüm öğrencilerimizi götürebilseydik. Öğrenciler stajlarının yanında üç gün süreyle Portekiz’in önemli şehirlerini gezme fırsatı buldular. Böylece görgü, bilgi ve kültürel gelişimlerine önemli katkılar sağladılar” dedi.

HABER & FOTO: FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ