$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

ÇORUH EDAŞ’TAN İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü, tüketicilerine kesintisiz ve kaliteli enerji ulaştırabilme ilkesi doğrultusunda personel eğitimlerine devam ediyor. Bünyesinde yer alan personellere düzenli olarak yeni bilgi akışında bulunan Çoruh EDAŞ, bu kez Uluslararası ISO ve Temel İş Güvenliği konuları üzerinde durdu…

ÇORUH EDAŞ’TAN İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
  • 24.12.2018
  • 581 kez okundu
Reklam

“Bu Enerji Bizde Var” mottosu ile çalışmalarına ara vermeden devam eden Çoruh EDAŞ, elektrik dağıtım sektöründe kalite düzeyini arttıran uygulamalara teşvik ederek personellerinin sektördeki bilgi, beceri ve deneyimlerini en üst seviyeye çıkarma amacında. Personellerinin gerek iş hayatında gerek ise günlük hayatta maruz kalabilecekleri tehlikelere karşı farkındalık oluşturma kapsamında eğitimlerine devam eden Çoruh EDAŞ, 17 Aralık 2018 – 21 Aralık 2018 tarihleri arasında Temel İş Sağlığı ve Güvenliği ile Yüksekte Çalışma Eğitimleri üzerine yoğunlaştı.

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü bünyesinde etkin rol oynayan A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, eğitim sonunda gerçekleştirdikleri sınavda başarılı olan personellere belgelerini takdim etti. Ayrıca geçtiğimiz hafta İl Müdürü Sedat Akkoyun’un da hazır bulunduğu İl Müdürlüğü beyaz yaka çalışanları ve İlçe Yöneticilerine ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi konularında “Entegre Yönetim Sistemleri Farkındalık Eğitimleri” verildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%