$ DOLAR → Alış: 7,31 / Satış: 7,34
€ EURO → Alış: 8,65 / Satış: 8,69

Çoruh Edaş personeline seminer

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü İlkyardım Eğitmenleri tarafından, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğünde görev yapan personele sertifikalı ilkyardım eğitimi verildi…

Çoruh Edaş personeline seminer
  • 20.09.2019
  • 517 kez okundu
Reklam

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü’nün talebi üzerine, 17-18 Eylül 2019 tarihlerinde Giresun İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda Uzman İlkyardım Eğitmeni Hemşire Gülay Bilge Işık ve İlkyardım Eğitmeni ATT Barış Aydın tarafından hem teorik hem de uygulamalı temel ilkyardım eğitimi verildi.

Eğitimde özet başlıklar halinde; temel ilkyardım bilgileri, hasta/yaralı ve olay yerinin değerlendirilmesi, temel yaşam desteği, kanamalarda, yaralanmalarda, boğulmalarda, bilinç bozukluklarında, zehirlenmelerde, hayvan ısırmaları, elektrik çarpma ve yanıklarında, kırık-çıkık ve burkulmalarda, göz-kulak ve buruna yabancı cisim kaçmasında, donma ve sıcak çarpmasında ilk yardım yapılması ve hasta/yaralı taşıma teknikleri konularına detaylı olarak değinildi. Eğitim sonunda yazılı ve uygulamalı sınava tabi tutulan, sınav sonunda 85 puan ve üstü alan başarılı Çoruh EDAŞ personeli “Temel İlk Yardım” sertifikalarını almaya hak kazandı.

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü Yetkilileri, Giresun iline 7/24 hizmet veren personelimizin gerek iş ve gerekse özel hayatında karşılaşılabileceği her türlü mücbir durumlara daha hazır olmasını sağlayarak müdahale edebilme kabiliyetini arttıran Giresun İl Sağlık Müdürlüğü personeline ve emeği geçen ilgililere kamuoyu önünde teşekkürlerini iletti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ