$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

ÇORUH EDAŞ KARİYER GÜNLERİNDE

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü, Giresun Üniversitesi ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün düzenlediği “GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER GÜNLERİ etkinliğine katıldı…

ÇORUH EDAŞ KARİYER GÜNLERİNDE
  • 02.04.2019
  • 346 kez okundu
Reklam

Giresun Üniversitesi rektörlük binası Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonundaki konferansla başlayan “Girişimcilik ve Kariyer Günleri” etkinliklerine Giresun İlinde faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere birçok önemli firma ve iş adamı katıldı.

Katılımcı firmalar tarafından açılan stantlar arasında Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü de yerini aldı.  Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte, Çoruh EDAŞ standını ziyaret eden üniversite öğrencilerine kariyer planlamasının yanı sıra elektrik dağıtım faaliyetleri, sahada kullanılan çeşitli teknik ve iş güvenliği malzemeleri başta olmak üzere enerji sektörü ile ilgili merak edilen konular hakkında detaylı bilgiler verildi.

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü Yetkilileri, Giresun İŞKUR ve Giresun Üniversitesi işbirliğindeki bu tür örnek etkinliklere, Çoruh EDAŞ olarak katılımın sağlanması her kesim açısından yeni ufukları aralayacak ve istihdama katkıda bulunacaktır açıklamalarında bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ