$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,37 / Satış: 6,39

ÇOCUKLARIN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

ÇOCUKLARIN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU
  • 19.01.2019
  • 503 kez okundu
Reklam

“2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı”nın ilk dönemi 18 Ocak Cuma günü sona erdi. Milyonlarca öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline girdi.

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak eğitim ve öğretim yılının ilk yarısının son bulması nedeniyle karne dağıtım proğramına katıldı. Öğrencilerle biraraya gelerek, tatili iyi değerlendirmelerini, bol bol dinlenerek kitap okumalarını tavsiye eden başkan Karabıçak;

“Belediye olarak eğitime önemli destekler veriyoruz. Okullarımızın ihtiyaçlarını giderme noktasında elimizden geleni yapmanın yanı sıra çocuklarımız için çeşitli eğitimler, kültürel programlar ve geziler düzenleyerek kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaya gayret gösteriyoruz. Geleceğe umutla bakmamıza sebep olan ve geleceğin asıl sahipleri olan yavrularımızın derslerinde başarılı olduğunu görmek bizler için çok değerli dedi. Karnesinde zayıf not olan öğrenciler asla üzülmesin hiçbirşey bitmiş değil, asla korkmayın ailelerinizin sizi çok sevdiğini de unutmayın. Hepiniz ileride çok iyi yerlere geleceksiniz ama en önemlisi iyi insanlar olun, Onların iyi yetişmeleri için çaba sarf eden öğretmenlerimize ve eğitim camiasına teşekkür ediyor, başarılı çalışmalar temenni ediyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ