$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Çocukların bayramını telekonferans ile tebrik etti

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Korona virüs (Covid-19) salgınının yayılmasının önlenmesi ve tedbirlerin en etkili şekilde uygulanması amacıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocukların bayramlarını telekonferans üzerinden tebrik etti.

Çocukların bayramını telekonferans ile tebrik etti
  • 24.04.2020
  • 744 kez okundu
Reklam

Sohbette öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi. Salgının bitmesinin ardından tüm çocukları makamda ağırlayacağını söyledi.

Başkan Emür “Minik yüreklerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı coşkularını telekonferans sistemiyle paylaştık. Bugün aynı zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100’üncü yılı. Evet salgın tehdidi nedeniyle herkes önlemlerini alıyor ve sıkıntılı bir süreç yaşanıyor ama diğer yandan da yüreğimiz coşkuyla dolu.

Biliyorum hepimizin gönlünden geçen caddelerde, sokaklarda, parklarda, okullarda hep birlikte bu coşkuyu paylaşmak ve duygularımızı hep bir ağızdan haykırmak ama böyle zamanlarda emin olun, yüreklerimizin sesi bir olup, büyüyecek.

Ülkemizin huzuru, refahı ve gelişmesi için yarınları kucaklamaya hazırlanan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli ve mutlu  bireyler olarak hayata devam etmeleri en önemli amaçlarımızdandır.

Her yıl büyük bir coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100’üncü yıl dönümünü hüzünlü bir şekilde kutlamaktayız. İnşallah bundan sonraki yıllarda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı ruhuna uygun coşku içerisinde milletçe kutlamaya devam ederiz. Sevginin, masumiyetin ve barışın temsilcileri olarak dünyaya en anlamlı gözlerle bakan, bizlere geleceğe dair umutlar veren tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bir kez daha kutluyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%