$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Çocuklar ve aileler camide buluştu

Çocuklar ve aileler camide buluştu
  • 06.08.2019
  • 463 kez okundu
Reklam

Espiye Müftülüğü, yaz Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler ve ailelerine yönelik “Cami, Çocuk ve Aile Buluşması” programı düzenledi.

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde sürdürülen, “Cami, Çocuk ve Aile Buluşması”projesi kapsamında Espiye İlçe Müftülüğünce yaz Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenci ve ailelerine yönelik Esentepe Camiinde program düzenlendi.

Öğrencilerin okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programın açılışında konuşan Müftü Yavuz Koçak, Kur’an-ı Kerim ve temel dini bilgiler eğitiminin aileler ve çocuklar için önemine değindi.

Müftü Koçak, “Sizlere ne mutlu ki bu kurslar sayesinde İslam’ı bilen, Kur’an ahlâkına sahip çocuklar olacaksınız.Kursta öğrendiklerinizi unutmayınız.Bu programı düzenleyen Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak ‘a, kurs öğreticilerine, kursa katılan öğrencilere ve öğrenci velilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

“CAMİ, ÇOCUK VE AİLE BULUŞMASI” PROGRAMINA KATILAN MİSAFİRLERE ÇEŞİTLİ İKRAMLAR YAPILDI.

Esentepe Camii’nde düzenlenen programa ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Espiye ÇPAL Müdürü Deniz Aldemir,Müdür yardımcısı Şeref Başoğlu,Esntepe mahalle Muhtarı Çetin Dutal, din görevlileri,kurs öğreticileri, öğrenciler ile aileleri katıldı.

(FİKRET  BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%