$ DOLAR → Alış: 7,69 / Satış: 7,72
€ EURO → Alış: 9,03 / Satış: 9,07

Çocuk Hakları Komitesinden Valiye ziyaret

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Çocuk Hakları İl Komitesi üyesi çocukları makamında kabul etti.

Çocuk Hakları Komitesinden Valiye ziyaret
  • 24.10.2019
  • 288 kez okundu
Reklam

Vali Sarıfakıoğulları, Giresun Çocuk Hakları İl Komitesi üyesi 9 çocuk ve Çocuk Hakları Yetişkin Temsilcilerini makamında kabul ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı. Çocuklarımızdan oluşan Komite Başkanı Kübra Özcan ve Ferdi Nacakcı, Vali Sarıfakıoğulları’na komitenin yaptığı faaliyetler ile planlanan faaliyetler hakkında brifing sundu. Ulusal Çocuk Danışma Kurulu üyesi çocuğumuz Tunç Ak ise komite ve danışma kurulları faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Ziyaret sırasında çocuk konuklarının kendisine yönelttiği soruları içtenlikle cevaplayan Vali Sarıfakıoğulları, çocuklarımız ile yakından ilgilenerek, çocukların; ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda etkinliklere yönlendirilmelerinin çocuğun gelişimi açısından olumlu etkileri bulunduğuna dikkat çekerek, Çocuk Haklar İl Komitesi faaliyetlerinin bu nedenle oldukça önemli olduğunu belirtti.

Vali Sarıfakıoğulları’nın Giresun Çocuk Hakları İl Komitesi’ni kabulünde; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Tosun, Müdür Yardımcısı Ersel Caba, Çocuk Hakları İl Yetişkin Temsilcileri Seda Sümer Aydın ve Psikolog Ece Dervişoğlu da hazır bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%