$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Civelekoğlu AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına Aday

Civelekoğlu; “Gerek siyasi tecrübem, gerek paylaşımcı ve istişare yapmayı seven yönüm, gerekse eğitimim ve deneyimlerimle Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koymuş olduğu hedeflere ulaşmayı kendime bir görev bilerek, AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanlığına adayım.”

Civelekoğlu AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına Aday
  • 17.09.2020
  • 300 kez okundu
Reklam

26 Eylül’de gerçekleştirilecek AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Kongresi öncesi adaylar netleşmeye başladı. Giresun’un sevilen genç girişimcilerinden işadamı Ekrem Faruk Civelekoğlu da, beklenildiği üzere; “AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına bende adayım” dedi.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Civelekoğlu, “Bu şehirde doğdum, büyüdüm, yaşamımı ve ticaretimi bu şehirde sürdürüyorum. Şehrimizin tüm dinamiklerini iyi bilen, kucaklayıcı, paylaşımcı ve aynı zamanda da aktif olmayı seven bir yapım var. Siyasetçi bir ailenin içinde büyüdüm, babam 1986 – 1996 yılları arasında Refah Partisi’nde İl Başkanlığı yaptı.  Açıkçası siyaset aslında bizim hayatımızın bir parçası. Bu yüzden genç yaşlarda siyasi hayatın içinde bizde safımızı aldık. “Halka hizmet Hakk’a hizmettir” anlayışından yola çıkarak Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koymuş olduğu ilkeler ve hedefler doğrultusunda hiç eğilmeden, dimdik “ben de varım” diyerek Giresun Ak Parti teşkilatında 2013 yılında il yönetiminde ilk siyasi görevime başladım” dedi.

Civelekoğlu; “AK Merkez İlçe Teşkilatlarında üç yıl başkan yardımcılığı olmak üzere farklı pozisyonlarda birçok görev yaptım. Şehrime hangi alanda olursa olsun faydalı olmayı seven bir anlayışa sahibim. Bu sebeple başta Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere kent konseyi ve birçok sivil toplum kuruluşlarında da görevlerim oldu. Aynı zamanda kimsesiz çocuklar için kurduğumuz Giresun Çocuklarını Koruma Derneğimizin başkanlığını yapıyorum. İnşallah bu konuyla ilgili çok yakında önemli bir çalışmayı uygulamaya koyacağız. Giresun’umuza, kimsesiz çocuklarımıza güzel bir çalışmayı başlatacağız. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koymuş olduğu hedeflere ulaşmayı kendime bir görev bilerek, AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanlığına adayım” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%