$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Çiğse Demir Keşap’ın gururu oldu

Çiğse Demir Keşap’ın gururu oldu
  • 06.02.2020
  • 1.006 kez okundu
Reklam

Çankırı’da düzenlenen Türkiye Boks Şampiyonası’nda Keşap Belediyespor sporcusu Çiğse Demir, Üst Minikler 46 kiloda Türkiye şampiyonu oldu. Şampiyon sporcu, bu büyük başarısı ile ülkemizi milli takımlar düzeyinde İrlanda’da yapılacak olan şampiyonada temsil etme hakkı kazandı.

Çiğse Demir, 3 yıl önce Keşap Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Keşap Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü koordinesinde açılan boks kursunda antrenmanlarına başladı.  Kısa sürede kendisini geliştiren Demir, çok çalışmasının karşılığını Çankırı’da alarak Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyon sporcuya başarılarından dolayı Keşap Kaymakamı Çetin Kılınç, hediye takdim etti. Çiğse Demir, desteklerinden dolayı Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Emür, başarılarından dolayı kutladığı Demir’e ödül takdim etti ve başarılarının devamını diledi.

Keşap Belediyespor Kulübü Başkanı Bahadır Günay’da Türki’ye şampiyonun Keşap’tan ve özellikle kendi kulüplerinden olmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%