$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

Cici Ailesine AZİZ  Damat

Cici Ailesine AZİZ  Damat
  • 09.12.2019
  • 1.304 kez okundu
Reklam

TEVFİK KARA
WERDOHL
(ALMANYA)

İŞADAMI Harun Cici ARALIK ayını çok seviyor. 2018’in Aralık ayında oğlu Hakan’ı evlendiren Hatice & Harun Cici bu sefer dillere destan bir düğünle kendilerine ait olan CİCİ SARAY Düğün salonunda ailenin iki numaralı prensesi Burcu’yu evlendirdiler.  Cici Ailesi ARALIK’lı olarak mutluluklarına mutluluk katmaya devam ediyorlar.

DAMAT MANİSA/SALİHLİ’DEN

Cici Ailesinin damadı  BEREKETLİ topraklar  Manisa/Salihli’den Şehriban & Adnan KARABULUT çiftinin oğulları AZİZ KARABULUT… Giresunlu CİCİ Ailesine damat olan Aziz  Karabulu’a artık Almanya yolu gözüktü.  Damadın ailesi, amcası, halası ve  dostları tam kadro Almanya’ya  düğüne geldiler.

ÖNCE SALİHLİ SONRA ALMANYA

Burcu&Aziz Karabulut çiftinin ilk düğünleri bir hafta önce damadın memleketi Salihli’de yapıldı. Ege yöresinin geleneklerine göre yapılan düğüne, Giresun’dan da kalabalık bir grup gitti. Bol bol zeybek, harmandalı zeybeği, Ege mengi ve Ege Sepetçioğlu oyunları oynandı. Giresun’dan giden grup uyum konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadı.

FİNAL CİCİ SARAY’DA YAPILDI

Werdohl’da yaklaşık 500 kişilik  seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı düğün Cici Ailesine ait olan CİCİ SARAY’da yapıldı.  Bölgede herkesin evlendiği düğün salonunda bu sefer Cici Ailesinin kızları Burcu dünya evine girdi. Davetlilere düğünde çok zengin bir açık büfe yemek ikram edildi.

GİRESUN’DAN ÖZEL MİSAFİRLER VAR

Batlamalı Harun Cici düğün yapar da Batlamalı dostları onu hiç yalnız bırakırlar mı? Elbette ki bırakmadılar. Giresun’un seçkin işadamlarından Osman Acar, eşi Peri ve kızları tam kadro düğüne geldiler. Batlamalı Fındık kralı Yaşar Kümbetli ve eşi de Cici Ailesini yalnız bırakmayarak, mutluluklarına ortak oldular.

DAHA KİMLER GELDİ?

Düğüne ayrıca; Sauerland bölgesinin sembol isimlerinden  SATİAD Başkanı Dr. Ömer Er Derbeder ve eşi Birgül Derbeder,  Aachen bölgesinin THY Acentalar sahibi Avni  Yavuz, Werdohl Ülkü Ocaklarından Ahmet Ersoy, Selim Perk, Hüseyin Cona, DİTİB Werdohl Başkanı   Fahrettin Alptekin, SPD’li Werdohl Belediye Meclis Üyesi Ali Akdeniz, Werdohl Giresunlular Derneği eski başkanı Atıf Özer, diğer STK temsilcileri ile birlikte yaklaşık 500 kişilik  elit bir davetli topluluğu katılarak genç çiftlerin mutluluğunu paylaştılar.

ORKESTRA VE MÜZİK

Düğünün müzikleri Giresun/Derelili Hüseyin Coşkun yönetimindeki Öz Mercanlar grubu tarafından icra edildi. Gecenin solisti ise hanımefendi sanatçı Aylince’ydi. Her yöreden insanın davetli olduğu düğünde, Giresun karşılaması çalınırken pist doldu taştı. Dr. Ömer Er Derbeder bu konuda da usta olduğunu gösterdi.

TAKI MERASİMİ VE PASTA KESİMİ

Davetliler Burcu&Aziz çiftine takı takmak için adeta yarıştılar. Pasta kesiminde gelin ve damat tarafı üzerlerine düşen görevleri yaptılar. Gelin hanım Burcu’nun babası Harun Cici, salonda görevlilere verilmek üzere  her kattaki pastanın üstüne bahşiş bırakırken oldukça cömert davrandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%