$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

CHP’li Bodur uyardı!

Bodur, “Tirebolu -Doğankent yolunu  açın ya da geçici olarak yol verin” dedi.

CHP’li Bodur uyardı!
  • 07.10.2020
  • 208 kez okundu
Reklam

CHP Espiye ilçe Başkanı Eşref Bodur, Espiye kamyoncular Kooperatifi Başkanı ve İYİ Parti belediye meclisi üyesi  İsmail Güven’i ziyaret ederek, kamyoncular esnafı hakkında bilgiler aldı.

Bodur,  Sorun çok, Bir dokundum bin ah işittim. Kamyoncular esnafımızın çektiği çileden hiç kimsenin haberi yok. Artık evlerine ekmek götüremeyecek duruma geldiklerini söyledi.

CHP Espiye ilçe Başkanı Eşref Bodur, yaptığı  yazılı  açıklamada ” Ülkeyi  yönetenler  vatandaşını bu kadar ihmal edemez. Kamyoncu esnafının  işleri tamamen düşmüş. Sel felaketinden dolayı Tirebolu Doğankent yolundan geçici olarak onlara yol verilmediği için artık çalışamıyorlar. Opet dolum tesisleri ve kömür tesislerini Espiye’de olduğundan bu firmalardan iş alamadıklarından dolayı bu durumda onların işleride bitmiş. Artık her şey Trabzon’dan alınmaya başlamış.

Çünkü yollar uzayınca, nakliye artınca ,çevre illere artık gidemez olmuşlar. Bakanlarımızın bir kısmı Trabzonlu olduğu için yol açma işide yavaştan alınıyor. Lütfen  bu kamyoncu esnafımıza Tirebolu Doğankent yolundan geçici de olsa bir yol verin. Sadece yıkılan merfezin olduğu yerden geçemiyorlar. Bu esnafımıza geçici de olsa onlara bir yol verilebilir. Çünkü diğer taşıtlara geçicide olsa bir yol verilmiş. Giresun ve ilçelerindeki AKP’li belediye başkanları, il genel meclisi üyeleri, ilçe Başkanı ve yöneticileri bile Trabzon’a çalışıyorlar. Kısacası sahipsiz kaldık” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%