$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

CHP’den Şenlikoğlu’na eleştiri!

CHP’den Şenlikoğlu’na eleştiri!
  • 21.07.2019
  • 685 kez okundu
Reklam

CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu eleştirerek, “Bu şehrin çocuklarına eziyet ediliyor, siyasi hesaplaşma emek işçisi üzerinden sürdürülüyor” dedi.

“Siyasi görüş olarak kendisinden olmayan herkes, cezalandırılırcasına birimlerden iş dalı ile hiç ilgisi olmayan yerlere hukuksuzca görevlendiriliyor” diyen Türker yaptığı yazılı açıklamada, “Özelikle son iki, üç yılda iş başı yapanlar, düşük kıdem tazminatı maliyetleri nedeniyle, işten çıkmaları için tüm zorluklar önlerine seriliyor. Şehrimizi ve insanımızı hiç tanımayan ithal kadrolaşma, en etkili makamlarda maksimum seviyede. Bu şehrin çocuklarına eziyet ediliyor, siyasi hesaplaşma emek işçisi üzerinden sürdürülüyor. İnsanları ekmek, iş, güç sahibi yapmak, önce diğerleri dedikleri insanları ekmeğinden etmek üzerine inşa ediliyor. Adamı olan korumaya alınıyor, görev yazısı iptal ediliyor, olmayansa işini bırakıp gitme zorunluluğuna mahkum ediliyor” ifadelerine yer verdi.

Şenlikoğlu açıklamasında şunlara yer verdi; “Bu şehrin sokaklarında itibarsızlıklarından gezemeyecek hale gelme yolundaki iktidarın idareci ve siyasetçileri kendince üç maymunu oynamaya devam ediyor. Giresun halkı ve bizler yaşanan tüm haksızlıkları takip ve not etmeye devam ediyor, mücadelesinin bedelinin her bir emekçi dostumuz için, tarafımızca ödemeye hazır olduğumuzun ayrıca bilinmesini istiyoruz. Akıllardan çıkarılmamalıdır ki; gün gelip geçecek, insanlar yine bir birinin yüzüne bakacak, bu şehrin sokaklarında. O kirli yüzünüzü daha fazla çamura bulamayın. Kamuoyunun vicdanı ve hafızasına Hak Hukuk ve Adalet ile duyurulur.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%