$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

CHP Espiye ilçe teşkilatı muhtarlar ile buluştu

CHP Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur Muhtarlar ile kahvaltıda bir araya geldi

CHP Espiye ilçe teşkilatı muhtarlar ile buluştu
  • 25.02.2020
  • 444 kez okundu
Reklam

Petro Kafede düzenlenen kahvaltı yemeğinde muhtarlar ile buluşan CHP Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur ve yönetimi muhtarların sorunlarını dinledi.

Espiye ilçesinin tüm muhtarlarının katılım gösterdiği kahvaltı yemeğinde ilçenin sorunları ve yapılması istenen tüm problemler konuşuldu. Espiye Genç iş adamları derneğinin başkan ve yönetiminin katıldığı kahvaltı yemeğinde HES ve Kızılkaya madeni problemi dile getirildi.

Vatandaşların problemlerini dile getiren muhtarlar; HES, Kızılkaya Madeni, Mera, ve yaylalarda yapılaşma problemlerini dile getirerek, Köy ve Mahalle muhtarlarının bu sorunların bir an önce çözüme kavuşmasını istediler.

İlçe Sendika temsilcilerinin katılım gösterdiği kahvaltı programında, köy ve mahallerde oluşan veya oluşabilecek olan problemlerin çözüme kavuşması ve dile getirilmesi için tüm çalışma veya programlarda elinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirttiler.

Kahvaltı programının sonunda ise Muhtarlar ve Sivil toplum kuruluşları kahvaltı yemeğini düzenleyen CHP Espiye İlçe başkanı Eşref Bodur’a teşekkür ederek, bu tür kültür ve sosyal faaliyetlerin devam etmesini istediler. Sabah kahvaltısı toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ