$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Ceza Giresun’a, Giresunspor’a kesilmiştir!

Giresunspor eski başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Giresunspor’a kim operasyon yapıyorsa bu onun elinde patlar. Bundan önce öyle olmuştur, her şey bir gün ortaya çıkar. Giresunspor Yönetimi dimdik ayakta. Biz de o imzaların arkasındayız.” dedi.

Ceza Giresun’a, Giresunspor’a kesilmiştir!
  • 29.09.2020
  • 355 kez okundu
Reklam

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un eski başkanı Mustafa Temel Bozbağ, İl Özel İdaresi’nde yaşanan gelişmelerle alakalı basın toplantısı düzenledi.

ÖZEL İDARE AMATÖR SPORA KATKIYI YENİ YAPMIYOR BU DESTEĞİ

Eski Başkan Bozbağ, “O gün şartlarında bu yardımı yapan o dönemki vali, o zamanın genel sekreteri ve çalışanlarının tek isteği bu şehrin takımının daha iyi yerlere gelmesiydi. Aldığımız bilgiler son derece üzücü. Vali Hasan Karahan ve diğerlerine maaşlarına haciz çıkması çok üzücü. Neden üzücü. Bundan sonra kimse Giresunspor’a Giresun’dan hiçbir idareci yardım yapamaz. Bu Giresunspor’a vurulmuş bir darbedir. Bu Vali beye veya o imzayı atanlara değil. Başkan Hakan Karaahmet’te söyledi ben de söylüyorum. O arkadaşların ve cezaların arkasındayız. Kimse Giresunspor’a yardım yapıldı diye cezalandırılamaz. Bu konunun ciddi şekilde irdelenmesi lazım. Türkiye’nin hiçbir yerinde bir kulübe yardım edildi diye cezalandırılmamıştır. Ne hikmetse bu Giresun’da oluyor. Sorumlularının ortaya çıkması lazım. Biz buna hep beraber tepki vermezsek kimse elini taşın altına sokmaz. Bu Giresunspor’a vurulan darbedir.” dedi.

BİZ O İMZALARIN ARKASINDAYIZ

“O paralar Giresunspor’un menfaatleri doğrultusunda o günkü krizler için çıkarılmış ve usulüne uygun harcanmıştır.” diyen Bozbağ, “Bu insanlar Giresunspor için sıkıntıya girdiler. Biz arkalarındayız. O dönemin başkanı olarak da şahsım olarak elimden ne geliyorsa yapacağım. Giresunspor’un kim karşısında duruyorsa gerekeni her zaman yaptık yine yapacağız. Mevzu Giresunspor ise gerisi teferruattır. Giresunspor’a kim operasyon yapıyorsa bu onun elinde patlar. Bundan önce öyle olmuştur, her şey bir gün ortaya çıkar. Giresunspor Yönetimi dimdik ayakta. Biz o imzaların arkasındayız.” diye konuştu.

GİRESUNSPOR’UN EMRİNDEYİM

Giresunspor Yönetimi’nin kısa sürede transfer yasağını kaldırarak takımı lige hazırladığının altını çizen Bozbağ, “Son derece başarılı bir iş yaptılar. Yönetim iyi başladı. Bizler bu kulübün başkanı olduğumuzda ilk hedefimiz borçların azalması ve sportif başarının gelmesi. Mevcut yönetime destek olunması gerekiyor. Mevcut başkana teşekkür ediyorum. Allah yardımcıları olsun. Ben her zaman Giresunspor’un 24 saat emrindeyim.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%