$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Çetin: Mesai gözetmeyiz

Aralıksız devam eden yağış sonrası Duroğlunda birçok yerde toprak kayması yaşanırken Belediyenin azimli çalışması sonucu büyük bir hasar meydana gelmeden önlemler alındı.

Çetin: Mesai gözetmeyiz
  • 28.10.2019
  • 357 kez okundu
Reklam

Duroğlunda tam anlamı ile felaketin eşiğinden dönüldü. Yoğun yağış neticesinde Duroğlu mahalle yollarında toprak kayması ve su taşkını gibi afetler yaşanırken Belediye ekiplerinin gayreti sonucu olası felaketlerin önüne geçildi. Belediye ekipleri mesai gözetmeksizin çalışmalarını sabaha dek sürdürdü.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin; “Yoğun yağış neticesinde Beldemizde bazı mahalle yollarımızda çökmeler ve sel meydana gelmiştir. Belediye ekiplerimiz gerekli düzeltme çalışmalarını yaparak olası bir felaketin önüne geçmiştir. Öncelikle ekiplerimize bu hususta ellerinden gelen gayreti gösterdikleri için teşekkür ederim. Söz konusu Duroğlu olduğunda asla mesai gözetmeyiz” dedi.

MHP İL BAŞKANI İNCELEMEDE BULUNDU

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’da bölgeye giderek Belediye Başkanı Halil Çetin ile birlikte incelemede bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ