$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

CEMAL ÖZTÜRK’TEN BAYRAM MESAJI

CEMAL ÖZTÜRK’TEN BAYRAM MESAJI
  • 02.06.2019
  • 364 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Öztürk, mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘’Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak bayrama erişmiş olmanın manevi huzuru, sevinci ve bereketini yaşıyoruz. Bayramlar; sevginin, hoşgörünün, barışın, dostlukların, birlik ve beraberliğin pekiştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik ve hoşgörü duyguları ile sevinç ve mutluluğun paylaşılarak çoğaldığı önemli günlerdir.

Bayramlar paylaştıkça anlam kazanır. Birbirimize her zamankinden daha fazla candan ve gönülden sarılmalı, birliğimize ve kardeşliğimize halel getirmek isteyenlere fırsat vermemeliyiz. Her alanda gerçekleştirdiği reformlarla büyük başarılara imza atan ülkemiz, geleceğe her zamankinden daha fazla umutla bakıyor, hedeflerine emin adımlarla yürüyor. Milli birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi ön planda tuttuğumuz her dönemde büyük atılımlar gerçekleştirdiğimiz gözükmektedir. Bu kutlu yürüyüşü durdurmaya ve milletimizin arasına nifak sokmaya çalışanlar tarih boyunca her zaman kaybettikleri gibi hiç şüphesiz bugün ve yarın da yine kaybetmeye mahkûm olacaklardır. Kardeşlik hukukuyla yazılmış tarihimiz, geleceğini de yine kardeşlik hukuku üzerinden şekillendirecektir. Bu anlamda 2023 hedeflerimize ve ötesine yürüyüşümüz güçlü ve kararlı bir şekilde devam edecektir. Zaman, birlik ve beraberlik içinde olma zamanıdır. Gönül bağlarımızı sağlam tuttukça ve birbirimize sımsıkı sarıldıkça hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur.

Bu vesileyle, vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyor, hayattaki gazilerimize de Allah’tan uzun ve hayırlı ömürler diliyorum. İslam coğrafyasında acı çeken, zulme uğrayan kardeşlerimizin de bir an önce huzur, güven ve istikrar ortamına kavuşmasını diliyor, mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize, İslam Âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum.’’

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ