$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Cemal Öztürk’te GRÜ’ye tam destek!

Giresun Milletvekili ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Delegasyonu Başkanı Cemal Öztürk, Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can ile görüştü.

Cemal Öztürk’te GRÜ’ye tam destek!
  • 10.08.2020
  • 457 kez okundu
Reklam

Güre Yerleşkesi Rektörlük Makamında yapılan görüşmenin ardından, Milletvekili Cemal Öztürk, Prof. Dr. Yılmaz Can ile birlikte, bu yerleşkede devam eden inşaat alanlarını gezdi.

Milletvekili Öztürk’e, yerleşke içerisinde devam eden yeşil alan, sosyal alan, yemekhane ve kantin gibi birimlere ait inşaat çalışmaları hakkında bilgi verildi. Yapımı tamamlanma aşamasında olan Spor Bilimleri Fakültesi ve fakülte yolu için kamulaştırılması gereken alan hakkında da bilgilendirilen Milletvekili Öztürk, Üniversitenin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında her zaman ellerinden geleni yaptıklarını, bundan sonra da yapacaklarını, Üniversitenin her daim yanında olduklarını belirtti.

Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, Milletvekili Cemal Öztürk’e, Üniversitenin sorunlarına karşı gösterdiği duyarlılığa ve yaptığı katkılara teşekkür ederek, Üniversitenin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında verdikleri desteğin çok önemli olduğunu, bu desteği almaya devam etmek istediklerini, şu an itibariyle yapılan çalışmaların çok zor bir dönemden geçilmesine rağmen, bu tür katkılarla hızlandığını dile getirdi.

Milletvekili Cemal Öztürk’ün ziyaretinde, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hüseyin Peker ve Prof. Dr. Güven Özdem’de hazır bulundular.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%