$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Cemal Öztürk: Araştırma hastanesi en önemli gündemimiz

350 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin en kısa sürede bölge halkının hizmetine sunulabilmesi için yapılan çalışmalarda sona yaklaşıldı

Cemal Öztürk: Araştırma hastanesi en önemli gündemimiz
  • 04.10.2020
  • 551 kez okundu
Reklam

Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, “Giresun yeni Eğitim ve Araştırma Hastanemizin bir an önce açılmasıdır” dedi.

Hastaneyi ziyaret eden Vali Enver Ünlü, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Sağlık İl Müdürü Ahmet Bal’dan brifing aldı. 91 tek kişilik oda, 86 çift kişilik oda, 78 yataklı yoğun bakım ünitesi, 108 poliklinik odası, 16 ameliyathane ve 34 yataklı diyaliz merkezi bulunan hastanenin en kısa zamanda açılması bekleniyor.

CEMAL ÖZTÜRK’TEN SIKI TAKİP

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, sadece Giresun’a değil, bölge insanına da sağlık hizmeti sunacak olan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bir an önce açılması için ihtiyaçları konusunda değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiklerini kaydetti. Milletvekili Öztürk, fiziki yapısı yüzde 100 tamamlanan hastanenin yakın bir tarihte sağlık hizmeti sunmaya başlayabilmesi için bugünden itibaren Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile istişare içerisinde olacaklarını ifade etti. Tıbbi cihaz ve ekipmanların kurulum ve montajının ardından hastanenin tam dolarak sağlık hizmetine hazır hale getirileceğini belirten Öztürk, “Valilik, üniversite, sağlık müdürlüğü ve Giresun milletvekilleri olarak şu anda birinci gündemiz Giresun yeni Eğitim ve Araştırma Hastanemizin bir an önce açılmasıdır. Giresunlu hemşehrilerimiz biraz daha sabırlı olsun. Giresun’a sağlık alanında önemli bir katkı sunacak olan hastanemizde sona gelindi” ifadelerine yer verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%