$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

CANİKLİ’DEN BAŞKAN EMÜR’E DESTEK SÖZÜ

AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, 31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı saatler kala Keşap’da seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya geldi.

CANİKLİ’DEN BAŞKAN EMÜR’E DESTEK SÖZÜ
  • 30.03.2019
  • 613 kez okundu
Reklam

Keşap’da son 5 yıldır devam eden istikrarın devamı için Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Keşap Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür’e destek istedi ve destek sözü verdi.

AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’ Keşap’ta Cumhurbaşkanımızın temsilcisi Mehmet Başkanımız. Yetki Mehmet Başkanımızda. Mehmet Başkanımızın söz veripte yerine getiremediği hemen hemen hiçbir şey yok. Bazı projeler devam ediyor. 5  Yıl sonra aynı sözleri söylüyorum. Keşap’a katkı sağlayacak, Keşap’ta insanlarımızın hayatını kolaylaştıracak, bundan sonra da vereceği tüm proje ve sözlerin arkasındayız. Doğalgazı tamamlayacağız. Özellikle altını çizmek istiyorum. Genel bir vekalet genel bir yetki veriyoruz. Kapalı Spor Salonu, Gençlik Merkezini de en kısa zamanda inşallah halledeceğiz. Bunun dışında özetlemek gerekirse Keşap’ın ihtiyaç duyacağı tüm yatırımlar , Mehmet Başkanımızın vereceği tüm sözler bizim sözümüzdür. Önümüzdeki 5 yılda da hepsini yerine getireceğiz” dedi.

Başkan Emür ise AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’ konuşmasından sonra ’ Ben Keşap’ta miting yapmaya kalkarsam, Bir Sevdadır Caddesini yıkarım. Orayı da ben yaptığım için yıkmak istemiyorum” dedi.

Başkan Emür’ün konuşması sık sık alkışlarla bölündü. Açıklamasına şu ifadelerle devam etti “Halkımıza hizmeti boynumuza borç bilmişiz. Keşap’da yaşıyoruz ve Keşap’ ı tanıyoruz. Biz yol haritamızı ortaya koyduk, Keşaplı hemşehrilerimizle  birlikte bu haritayı birlikte daha çok güçlü kılacağız.  Gönül rızasıyla, ortak akılla ve istişareyle yol yürüyeceğiz. Hizmet ve  sosyal belediyecilik bizim işimiz. Saydam, üretken ve dürüst belediyecilik bizim işimiz. 5 yıldır hizmet ettiğimiz nokta bazılarının hayal bile edemeyeceği bir noktadır. Hayal edebilen, hayal kurabilen, gelecek ile ilgili düşünceleri ve hayalleri olan insanlar bunları başarıyor. Ama bu başarı, sadece Mehmet Emür’ün başarısı değildir. Bu başarı Keşap Belediyesi’nde çalışan tüm çalışma arkadaşlarımın başarısıdır” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ