$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,75
€ EURO → Alış: 7,54 / Satış: 7,57

CANİKLİ YENİDEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Giresun eski Milletvekili Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

CANİKLİ YENİDEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI
  • 27.02.2019
  • 1.196 kez okundu
Reklam

Giresun’un gururu AK Parti İstanbul Milletvekili Merkez Karar ve Yürütme Kurulu Üyesi Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından çok önemli bir göreve getirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaklaşık 26 bin kişinin katıldığı ve muhteşem görüntülere sahne olan Giresun mitinginin ardından Nurettin Canikli’yi Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirdi.

İçerideki ve dışarıdaki hainlerin, küresel güçlerin ve onların maşalarının Türkiye’ye ekonomik bir savaş açtığı dönemde Nurettin Canikli’nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilmesi Giresun’da çok büyük bir sevince yol açtı. Bu gelişme aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti kurulduğu günden bu yana yol arkadaşı olan Nurettin Canikli’ye ne kadar çok güvendiğinin en son kanıtı oldu.

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU’NDAN KUTLAMA MESAJI

Nurettin Canikli’nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olmasının ardından Canikli’ye tebrik ve kutlama mesajları yağdı. AK Parti ve MHP arasındaki Cumhur İttifakı’nın Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu da, konuyla ilgili kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Partimizin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Giresun’un evladı Sayın Nurettin Canikli’ye yeni görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı olsun. Rabbim yar ve yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ