$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Çamoluk’ta Çukuryurt, Alucra’da Demirağ

AK Parti’de koronavirüs pandemisi nedeniyle ara verilen ilçe kongreleri yeniden başladı.

Çamoluk’ta Çukuryurt, Alucra’da Demirağ
  • 07.09.2020
  • 349 kez okundu
Reklam

Çamoluk İlçe Kongresi’nde Davut Çukuryurt güven tazeledi, Alucra İlçe Kongresi’nde ise Faruk Demirağ başkanlığa seçildi. AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Çukuryurt ve Demirağ’ı kutlayarak yeni görevlerinde başarılar diledi. AK Parti’de ilçe kongreleri 14 Eylül’de Keşap ve Espiye ile devam edecek.

7/24 Giresunlular için koşturmanın boyunlarının borcu olduğunu ifade eden Aydın, “Alucra’nın ve Giresun’un ağabeyi olarak partimizin kurucusu olan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’nin milletimize hizmette büyük emekleri vardır. Alucra’mız, Giresun’umuz ve ülkemiz için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bu doğrultuda bizlerde Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli ile birlikte memleketimiz için gece gündüz koşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Giresun’da 22 Ağustos Cumartesi günü meydana gelen sel afetinden sonra bakanlarla birlikte sahada milletin yanında olduklarını hatırlatan Milletvekili Kadri Aydın, “Şunu çok açık ifade etmek isterim ki milletimizden aldığı yetkiyi ayağına çizmesini takıp, millete hizmette kullananda var; milletimizin verdiği yetkiyi kendi sermayesi zannedip afet bölgesine bir kez uğrayıp çoluk çocuğuyla tatile gidenlerde var. 15 gün boyunca sahada yer alan milletvekilleri olarak ödeneğimizin, bütçemizin ve iş makinelerimizin olmamasına karşın Bakanlarımızın sahada olması sayesinde elimiz güçlü konumu gelmiştir. Devletimiz merhametiyle, şefkatiyle ve bütün kudretiyle birlikte sahada yer almaktadır. Allah devletimize zeval vermesin, milletimize sıkıntı göstermesin. Yaz programımızda ilçelerimize gelerek hemşehrilerimizi ziyaret etmek düşüncemiz vardı. İlimizde gerçekleşen sel felaketinden ötürü hem Bakanlarımıza eşlik etmek hem de afetzedelerimizin yanında olmak için yoğun olarak afet bölgelerimizde yer aldık” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%