$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

CAMİLER VE KURAN KURSLARI ÇİÇEK AÇTI

CAMİLER VE KURAN KURSLARI ÇİÇEK AÇTI
  • 02.07.2019
  • 697 kez okundu
Reklam

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Yaz Kuran kursların da öğrenim gören öğrencileri ziyaret etti.

Kur’an öğrenmek için kurslara gelen kurs öğrenciler ile bir süre sohbet ederek derslerine iştirak eden Müftü Yavuz Koçak, Kursun ve öğrencilerin durumları hakkında kurs öğreticilerinden bilgiler alarak, kursa katılan öğrencilere teşekkür etti.

İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, “Sizin en hayırlınız Kur’an-ı öğrenen ve öğreteninizdir. Kur’an-ı Kerim bizim hayat kaynağımızdır. Sizler de bu emre uydunuz. Kurslarımıza geldiniz. Ne mutlu sizlere, ne mutlu size Kur’an öğretenlere, sizleri tebrik ediyor, bundan sonraki yaşantınızda da Kur’an ve onun yolundan ayrılmamanızı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.’’ dedi.

Koçak, “Yaz Kur’an Kursları bütün cami ve Kur’an kurslarında erkek ve kız çocuklarımıza yaz kuran kurslarını açtık. Kurslarımıza yoğun ilgi var. Bütün çocuklarımız yaz kuran kurslarına katılıyor. Din Görevlilerimiz sayesinde kursa katılan öğrencilerimize Kur’an, dini bilgiler ve İslam Ahlakı gibi konuları öğretmeye çalışıyoruz. Yavrularımızı gördük. Her biri çiçek gibi camilerde açmışlar” şeklinde konuştu.

HABER&FOTO: FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%