$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

‘ÇALIŞANLARIMIZLA BERABER BİR BÜTÜNÜZ’

‘ÇALIŞANLARIMIZLA BERABER BİR BÜTÜNÜZ’
  • 19.06.2019
  • 567 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Su Kanalizasyon Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü birim yetkilileri ve çalışanları ile bir araya geldi.

Birim ziyaretlerine devam eden Başkan Şenlikoğlu, alın teriyle işine emek verenin her zaman yanındayım mesajı verirken en büyük hedefinin Giresun’un büyüyüp gelişmesi olduğunu söyledi.

Başkan Şenlikoğlu yaptığı konuşmada; ‘’Hepinize şehrimizin gelişmesi adına göstermiş olduğunuz gayretli çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum. Bizlerin tek derdi şehrimizin gelişimine katkı sağlayıp marka şehir unvanına sahip daha modern bir şehir oluşturmak. Buna vesile olacak en büyük etken tüm birim ve çalışanlarımızın sadece elini değil gövdesini de taşın altına koyarak birlik beraberlik içerisinde çalışmasıdır. Şehrimiz için çalışan, emek veren bütün işçilerimizin yanındayım. Ben hiç kimsenin siyasi görüşüyle ilgilenmem, alın teri ile işi yapıyor mu yapmıyor mu ona bakarım. Hep birlikte Giresun halkına hak ettiği hizmeti vermek için var gücümüzle çalışacağız. Şehrimizin alt yapı anlamında ciddi sorunları var geçtiğimiz günlerde bunu çok net gördük. Alt yapımızdaki eksiklikleri gidereceğiz. Bu konuda Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimizle birçok noktada kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.’’ diye konuştu.

Başkan Şenlikoğlu toplantıların ardından Başkan Yardımcısı Şerafettin Vurgun, Su ve Kanalizasyon Müdürü Sedat Karabıçak ve İtfaiye Müdürü Tahsin Avcı ile görüşme yaptı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%