$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Çakıl Yaylası Turna Gölü Şenliği Yapıldı

Çakıl Yaylası Turna Gölü Şenliği Yapıldı
  • 09.07.2019
  • 1.257 kez okundu
Reklam

Espiye – Soğukpınar Belediyesi Ve Soğukpınar Kültür yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen ve Sunuculuğunu Mustafa Künbül Ve Kemal Şenpınar Yaptığı 3.Çakıl Yaylası Turna Gölü Şenliği Çakıl Pazarında Yapıldı.

Dernek Başkanı İrfan Eyice “Geçmiş yıllarda şenliklerimizin olmasında katkı saylayan Belde Belediyesi ve iş adamlarımıza, şenlik alanında güvenliğimizi sağlayan kolluk kuvvetlerimize ve sağlık personellerimize teşekkür ederim” dedi.

Yayla şenliğine Espiye ilçe Jandarma Komutanı Özkan Ardal, Espiye Belediye Başkan Yardımcısı A.Kemal Akkaya, Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Mustafa Eyice, Dernek Başkanı İrfan Eyice, Araştırmacı Gazeteci İsmail Kahraman, Dernekler Birliği ve Espiye Genç İş adamları Dernek Başkanı Eray Tiryaki, Dernek Yönetimi, Esnaf Sanatkarlar Başkanı ve Çam Mahallesi Muhtarı Salih Yanık, CHP İl Genel Meclis Üyesi Mürsel Önal, STK Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Şenlikte Mahalli sanatçılar; Işıl Işıl, Rüştü Karpuz, Volkan Karpuz, Murat Çelik, Hayati Daştan, Hazal Yıldız, Züleyha Kovancı Aslan , Ahmet Olgun, Cihan Topal, Mehmet Kıbık, Ramazan Bal, Bekir Yıldız, Seyis Mustafa Şarkı ve türküleriyle coşan vatandaşlarımız şenliğin üçüncü olmasına rağmen

oldukça kalabalık olduğunu dile getirdiler. Hava şartlarının sisli olmasına nedeniyle hafif yağışlı bir havada gerçekleşen şenlikte şarkı ve oyun havalarına eşlik eden vatandaşlarımız doyasıya eğlendi.

Şenliğe katılan davetlilere, misafirlere ve sanatçılara teşekkür eden Soğukpınar Belediye Başkanı Mustafa Eyice ve Soğukpınar Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı İrfan Eyice, Şenlik programının daha da renklendirilerek gelecek yıllarda da devamı konusunda Çalışmalar yürüteceklerini belirttiler.

HABER&FOTO: FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%