$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

C.Öztürk’ten destek teşekkürü

AK Parti Giresun Milletvekili KEİPA Türk Delegasyonu Başkanı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, Afet olayının meydana geldiği andan itibaren sürekli afet bölgesinde olan, yardım ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

C.Öztürk’ten destek teşekkürü
  • 01.09.2020
  • 331 kez okundu
Reklam

“İlimizde, 22 Ağustos 2020 Cumartesi gününün akşam saatlerinde başlayan yağışlar sonucu; Dereli, Doğankent, Espiye ilçelerimiz başta olmak üzere ilimizin birçok bölgesinde sel, su baskını, heyelan, toprak kayması gibi doğal afetler meydana gelmiştir” diyen Milletvekili Cemal Öztürk, “Aşırı yağışlar neticesinde meydana gelen doğal afetlerde, maalesef hayatını kaybeden vatandaşlarımız oldu. Ayrıca, ulaşım, altyapı, elektrik ve içmesuyu hizmetlerinde çok ağır hasarlar meydana gelmiştir. Çok sayıda işletme, işyeri ve evde su baskını olayı yaşanmıştır.

Hülasa ilimiz, 50 yılda görülebilecek bir doğal afet yaşamıştır. Afetin meydana geldiği ilk anlardan itibaren devletimiz bizlerin ve vatandaşlarımızın yanında olmuştur” dedi.

Milletvekili Öztürk, “İlimizin yaşadığı bu ağır afet nedeniyle bizleri yalnız bırakmayan, destek ve yardımlarını esirgemeyen, yoğun programlarına rağmen ilimize teşrif ederek hasarın boyutlarını yerinde gören ve vatandaşlarımıza moral desteğinde bulunan başta; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a,

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’ya, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a, AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu’na, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na, DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız’a, afet olayının meydana geldiği andan itibaren bizlerle birlikte sürekli afet bölgesinde olan, yardım ve desteklerini esirgemeyen Milletvekili arkadaşlarımıza, Valilerimize, Belediye Başkanlarımıza, Kaymakamlarımıza ve İlçe Belediye Başkanlarımıza, afet olayının başladığı andan itibaren sahada cansiperane çalışan, görev yapan tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın personel ve yöneticilerine, tüm Giresunlu hemşerilerimiz adına teşekkür eder, en kalbi şükranlarımızı ve minnet duygularımızı ifade eder, Yüce Rabbimden ülkemize bir daha böyle bir felaket yaşatmamasını dilerim” ifadelerine yer verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%