$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Burcu & Aziz Cici Saray’da Final Yaptılar

CİCİ ailesi 7 ay içinde önce Hakan sonra Burcu’nun mürüvetlerini gördüler

Burcu & Aziz Cici Saray’da Final Yaptılar
  • 09.07.2019
  • 782 kez okundu
Reklam

Tevfik KARAOSMANOĞLU / WERDOHL

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaletinin, Sauerland Bölgesinde düğün salonu işletmeciliği ve emlakçılık yapan Giresunlu hemşehrimiz Harun Cici ve Hatice Cici çiftinin keyiflerine diyecek yok…

ÖNCE HAKAN SONRA BURCU

CİCİ Ailesi önce 2018 yılının son günlerinde büyük oğulları Hakan’ı Duygu hanımla evlendirdiler. Daha sonra Giresun’da yoğun bir seçim çalışmasının içine giren Harun Cici, Temmuz ayının ilk haftasında  Alman hastalık kasasında (AOK) memure olarak çalışan küçük kızı  Burcu Cici’yi, Manisa /Salihli’li Aziz Karabulut’la nişanladı.

CİCİ SARAY İÇİN FİNAL OLDU

Malum Almanya’da yaşıyoruz. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları Avrupalı Türkler için İZİN MEVSİMİ demektir. 2019 yılının tatil öncesi  son düğün etkinliği BURCU & AZİZ çifti için yapıldı. Yani bir anlamda CİCİ SARAY Düğün Salonu finali BURCU & AZİZ için yaptı.

GENÇ ÇİFTLER ÇOK MUTLU

Nişanlanarak evliliğe doğru  ilk adımı atan Burcu ve Aziz çifti çok mutluydular. Çiftin mutluluğuyla,  CİCİ & KARABULUT ailelerinin mutluluğu da zirve yaptı.   Çok seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı nişan töreninde DJ Hasret icra ettiği müzikle misafirleri  adeta coşturdu. Nişana katılan davetliler hem organizeye hem de müziğe adeta hayran kaldılar.

GELİN ve DAMAT ADAYI ÇALDI, KONUKLAR OYNADI

Burcu & Aziz çifti bir ara davulu ellerine alıp, tokmağına dokundular. Onlar çaldı konuklar halay çektiler. Daha yedi ay önce dünya evine giren ağabey Hakan ve yenge Duygu  hanım da davul çalıp, misafirleri oynattılar.  Davul çalma enstantanesi  nişan törenin en güzel anı olarak hafızalara kayıt edildi.

AÇIK BÜFE YEMEK ÇEŞİDİ

CİCİ SARAY’ın sahipleri Hatice & Harun Cici,  konuklarını memnun etmek için her ayrıntıyı düşündüler ve  gerekeni yaptılar. Yaparken de adeta DÜĞÜN yapacak olanlara bir MESAJ verdiler.

Sanki; “düğünlerinize davet ettiğiniz konuk sayısı sınırlı olsun ama KALİTELİ bir organizasyon olsun” der gibiydiler…  Birbirinden leziz ve zengin Türk mutfağının en güzel çeşitleriyle konuklar gecenin geç vaktine kadar istedikleri zaman yeyip-içtiler.

KURDELE  ve  DUA

Burcu & Aziz çiftinin kurdele kesiminden önce DİTİB Werdohl Eyüp Sultan Camii’sinin Din Görevlisi Özgür Yalçı  dua etti ve tüm konuklar yapılan duaya  topluca AMİN dediler. Daha sonra çiftin kurdelesini gelin adayının amcası Ali Kemal Cici keserek, hayırlı-uğurlu olsun dedi.

MİNİK CİCİ’YE HAYRAN KALDIM

Yazmadan geçemeyeceğim!.. Sahnede sunum yaparken Ali Kemal Cici’nin oğlu ile çarpıştık. Daha 4 yaşındaki çocuk benden 3 defa ÖZÜR diledi. “Amca çok özür dilerim” dedi. 4 yaşındaki çocuğun NEZAKETİNE adeta hayran kaldım…

Eeee kendisi hem CİCİ ÇOCUK hem de annesi EĞİTİMCİ …

TR HABER Ajansı olarak „BURCU & AZİZ“ çiftini tebrik ediyor, ALLAH tamamına erdirsin diyoruz. Ey dostlar duyduk duymadık demeyin yakında DÜĞÜNÜMÜZ var!..

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%