$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

BULANCAKTA MEZUNİYET SEVİNCİ

Giresun Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı mezuniyet törenleri; Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda düzenlenen programla başladı.

BULANCAKTA MEZUNİYET SEVİNCİ
  • 07.05.2019
  • 591 kez okundu
Reklam

Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda konuşan Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Oktay Karaman, mezun öğrencileri tebrik ederek, çalışma hayatlarında başarılar diledi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Serkan Soylu, Giresun’a gelen öğrencilerin ailelerine ve okul çalışanlarına gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ederek, öğrencilere, çalışma hayatlarında başarılar diledi. Okul birincisi Uluslararası Ticaret Bölümü öğrencisi Cansu Erbaş’ın okul kütüğüne plaket çakmasının ardından Yüksekokul ikincisi Sertan Güler ve üçüncü Betül Aydeniz de kürsüye davet edilerek ödülleri takdim edildi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serkan Soylu’nun yanı sıra ilçe protokolü, mezun öğrencilerin aileleri, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile vatandaşların katıldığı 2018-2019 Akademik yılının ilk mezuniyet programı, tüm öğrencilerin temsili diplomalarını almaları ve mezuniyet yeminini okumalarının ardından yapılan kep atma töreni ile son buldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ