$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

Bulancak’ta kurban hazırlıkları tamamlandı

Bulancak’ta kurban hazırlıkları tamamlandı
  • 09.08.2019
  • 392 kez okundu
Reklam

Bulancak Belediyesi tarafından kurban bayramı öncesi hazırlıklar tamamlanarak gerekli tedbirler alındı.
Fen İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kurban kesim yeri olarak kullanılacak, Acısu mahallesindeki Belediye Mezbahanesi çevresinde yol kenarları ve yabani otlar temizlenerek çevre düzenlemesi yapıldı. Ayrıca vatandaşların kurban kesim yerine rahat ulaşabilmeleri ve park sorunu yaşamamaları için gerekli düzenlemeler ve önlemlerin alındığı bildirildi.
Yine kurban bayramı süresince vatandaşların kabir ziyaretlerini rahatça yapabilmeleri için Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Mezarlık Müdürlüğü ekipleri tarafından Belediye mezarlıklarının yabani ot ve genel temizlikleri tamamlanarak hazır hale getirildi.
Belediye Başkanı Recep Yakar, “Her bayram öncesi olduğu gibi Bulancak belediyesi olarak ilgili müdürlüklerimizin koordinatörlüğünde tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Vatandaşlarımızın gerek kurban kesimi, gerekse kabir ziyaretlerini yerine getirerek rahat ve huzurlu bir şekilde bayramlarını geçirmeleri önceliğimizdir.
Bu vesile ile tüm hemşerilerimin kurban bayramlarını kutlar, başlayan fındık hasadının da bereketli olmasını temenni ederim” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%