$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

BULANCAK’TA HAYATİ İNANÇ KONFERANSI

BULANCAK’TA HAYATİ İNANÇ KONFERANSI
  • 23.03.2019
  • 257 kez okundu
Reklam

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Eğitim ve Kültür faaliyetlerine devam ediyor. Eğitim Koordinatörlüğü bünyesinden konferans ve seminerler gerçekleştiren TÜGVA Bulancak, 25 Mart Pazartesi günü saat 11:00’da Bulancak’ta konferans verecek.

Türkiye’nin önde gelen, edebiyat dünyasının duayenlerinden Edebiyatçı Yazar Hayati İnanç’ın katılımıyla 25 Mart Pazartesi günü Bulancak İmam Hatip Ortaokulu Salonunda öğrenci ve halka yönelik söyleşi gerçekleştirilecek.

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN’in yaptığı açıklama da “TÜGVA Giresun İl Temsilciliğimiz öncülüğünde Giresun ve ilçelerimizde TÜGVA olarak fark oluşturmaya, bölgemizin ve ülkemizin önemli simalarını gençliğimiz ve halkımızla buluşturmaya gayret ediyoruz. Edebiyatçı Yazar Hayati İnanç hocamız 25 Mart Pazartesi günü 11:00’de Bulancak’ta, 14:30’da Giresun Üniversitemizde ve aynı gün akşam 19:00’da TÜGVA Görele’nin misafiri olarak Görele’de program yapacaktır. Bu duygu ve düşünceyle Pazartesi günü saat 11:00’da başta edebiyat ve şiir severler olmak üzere tüm halkımızı söyleşimize bekliyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ