$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

BULANCAK’TA 7’DEN 70’E PEDAL ÇEVİRDİ

Bulancak Bisiklet Topluluğu adı altında; Bulancak Belediyesi, Türkiye Gençlik Vakfı Bulancak Temsilciliği ve Buylancak Ab-ı Hayat Derneği organizasyonuyla gerçekleştirilen “7’den 70’e Bulancak Pedallıyor” bisiklet etkinliği kalabalık bir katılımla yapıldı.

BULANCAK’TA 7’DEN 70’E PEDAL ÇEVİRDİ
  • 14.10.2018
  • 733 kez okundu
Reklam

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Hüsem, Emniyet Müdürü Turgay Kovancı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cihan Gültekin, Ab-ı Hayat Dernek Başkanı Ahmet Murat Yücel, TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekinve protokol üyelerinin ilgi gösterdiği etkinliğe, Giresun Gençlik Spor İl Müdürlüğü Bisiklet Kulübü, Yeşilgiresun Belediyespor Bisikletr Kulübü Sporcuları, Bulancak’ta bisiklet sporuyla ilgilenen dernek ve topluluk mensupları ile çok sayıda bisiklet gönüllüsü katıldı.

Bulancak Cumhuriyet Meydanından start alan etkinlik Sarayburnu Camii önünde sona erdi. Burada yapılan ikramların ardından yapılan çekilişle beş adet bisiklet hediye edildi.

Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Recep Yakar, tüm katılımcılara teşekkür ederken, bisiklet kültürünün gelişimi için gereken desteği vereceklerini ve bisiklet yollarını mutlaka hayata geçireceklerini söyledi. Etkinliğe destek veren Bulancak Kaymakamlığı, Huzur Bisiklet, Telli Ticaret ve Yılmaz Tuhafiye’ye katkılarından dolayı teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ