$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Bulancak ve Polatlı Ticaret Odası kardeşliği

Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası ile kardeş oda olan Polatlı Ticaret ve Sanayi Odası ikili ve ticari ilişkilerini geliştirmek için Bulancak’ta buluştular.

Bulancak ve Polatlı Ticaret Odası kardeşliği
  • 18.09.2019
  • 887 kez okundu
Reklam

İlçede ziyaret ve temaslarda bulunan her iki odanın başkanları, yönetim kurulları ve meclis üyelerinden oluşan heyet, Bulancak Belediyesini de ziyaret ederek, Belediye Başkanı Recep Yakar’la istişarelerde bulundular. Karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri üzerine sohbet ortamında devam eden ziyarete; Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Fatoğlu, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katıldılar.

Ziyarette Polatlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ulvi Sakarya, misafirperverliklerinden dolayı Belediye Başkanı Recep Yakar’a teşekkür ederek, Türk Bayrağı motifli el sanatı tablo hediye etti. Ziyaret ve anlamlı hediye için teşekkür eden Belediye Başkanı Yakar’da, iki ilçe Ticaret Odası’nın kardeşlik ilişkileri içinde bulunmalarından memnuniyet duyduklarını, her türlü birlikteliğin ve ikili ilişkilerin güç verdiğini, bu kardeşliğin örnek olması gerektiğini ve her iki ilçeye de katkı sağlamasını umduklarını ifade etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ