$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Bulancak TÜGVA’dan Kurban Bayramı öncesi yoğun mesai

Bulancak TÜGVA’dan Kurban Bayramı öncesi yoğun mesai
  • 15.08.2019
  • 283 kez okundu
Reklam

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği tarafından Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi ailelere Gıda Paketi dağıtımı gerçekleştirildi.

Bayram öncesinde Bulancak’ta yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere özel olarak hazırlanan gıda paketlerini ulaştırdıklarını söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Ramazan Bayramında olduğu gibi Kurban Bayramında da Bulancak’ta yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerimize Gıda Paketi yardımı yaptık. Karınca kararınca elimizden geldiğince Bulancak’ta bu alanı boş bırakmamaya gayret ediyoruz. Bu konuda bizleri destekleyen hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi

“Yaz Okulu çalışmalarından sonra Kurban Bayramı Gıda Yardımı ile 2018-2019 dönemini kapattığını söyleyen Göktekin “İnşallah 9 Eylül’de yapacağımız yeni dönem toplantısı ile Yeniden Bismillah diyerek 2019-2020 dönemi faaliyetlerimize başlayacağız. Bugüne kadar bizleri yalnız bırakmayan, bizimle birlikte yürüyen yol arkadaşlarıma ve bizlere teveccüh gösteren TÜGVA gönüllülerimize şahsım ve vakfım adına teşekkür eder, yeni dönemde görev almak isteyen, bizlere yol arkadaşlığı yapacak herkese kapımız açıktır.” Dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ