$ DOLAR → Alış: 7,31 / Satış: 7,34
€ EURO → Alış: 8,65 / Satış: 8,69

BULANCAK OSB YÖNETİMİNDEN ÇORUH EDAŞ’A ZİYARET

BULANCAK OSB YÖNETİMİNDEN ÇORUH EDAŞ’A ZİYARET
  • 23.11.2018
  • 732 kez okundu
Reklam

Giresun 2. Organize Sanayi Müdürü Mete Bahadır YILMAZ, OSB Yönetimi, Müşavir ve Yüklenici firma temsilcileri ile birlikte Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Giresun İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette; Bulancak Pazarsuyu mevkiine tesis çalışmaları devam eden 2. Organize Sanayi Bölgesinde Yüksek Gerilim-Alçak Gerilim elektrik şebekesi alt yapı çalışmalarının büyük oranda tamamlanması nedeniyle test ve kabul işlemlerinin yürütülmesi sürecine ilişkin Çoruh EDAŞ İşletme ve Yatırım Birimleri Yöneticileriyle görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Çoruh EDAŞ İl Müdürü Sedat AKKOYUN; bölge sanayisinin gelişmesinde önemli rol oynayacak ve şehre katma değer sağlayacak kuruluşların bünyesinde bulunduğu 2.Organize Sanayi Bölgesiyle ilgili taleplerin Şirket nezdinde de çok önemli olduğunu belirterek, OSB’ye enerji verilebilmesi için gerekli test çalışmalarına en kısa sürede başlanılacağını ve bölgeye tesis edilmesi planlanan yeni trafo merkezinden enerji alınabilecek şekilde elektrik altyapısının hazır halde bekletileceğini belirterek, ziyaretlerinden dolayı OSB Yönetimine teşekkürlerini iletmiştir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ